Jak dorobić po pracy

Jesteś studentem i chcesz dorobić sobie do swojej małej pensji? A może jesteś matką, która musiała zrezygnować z pełnego etatu i teraz chce zarobić dodatkowe pieniądze? A może masz jakieś długi albo spodziewasz się dodatkowych wydatków i chcesz sobie dorobić do swojej pensji podstawowej? Również jeżeli odkładasz sobie na jakiś cel albo masz dużo czasu po pracy i możesz sobie dorobić do swojej podstawowej skromnej pensji – ten artykuł będzie idealny dla Ciebie. Zobacz jak dorobić po pracy do swojej pensji!

Nocna praca
Jeżeli chcesz dorobić do swojej podstawowej pensji i masz czas nocami to świetnym wyborem dla Ciebie będzie praca podczas inwentaryzacji w marketach lub innych sklepach. Inwentaryzacja polega na niczym innym jak liczeniu towarów w sklepie lub na magazynie specjalnie do tego przygotowanym skanerem. Praca zazwyczaj odbywa się w nocy, aby nie zaburzyć normalnej pracy sklepy i umożliwić klientom robienie zakupów. Jeżeli ty nie pracujesz w nocy to jest to świetna praca dla Ciebie. Oferty zdarzają się w różnych miejscach, w dużych miastach łatwo jest regularnie dorabiać sobie w takiej pracy. Ofert pracy szukaj na facebooku lub poprzez agencje pracy tymczasowej. Praca na inwentaryzacji nie jest trudna ani szczególnie ciężka, a zarobki wynoszą od 15 złoty za godzinę.

Hostessa
Jeżeli jesteś człowiekiem zadbanym oraz komunikatywnym świetną pracą dla Ciebie będzie funkcja hostessy, jeżeli jesteś kobietą, lub hosta, jeżeli jesteś mężczyzną. Pracownik na tym stanowisku może częstować ludzi produktem na degustacjach w markecie, prosić o zakładanie aplikacji lub wypełnianie ankiet, ogólnie hostessa ma promować dany produkt. Od zainteresowanych wymaga się dobrej prezencji, odwagi, łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz kultury osobistej. Hostessy oraz hostowie bardzo często potrzebni są na weekend, dzięki czemu możesz w łatwy sposób dorobić sobie do swojej pracy tymczasowej.

Praca w domu
Jeżeli jest coś co potrafisz robić dobrze to możesz sprzedać swoje umiejętności. W domu możesz wykonywać na przykład biżuterię, a potem sprzedawać to w internecie lub do sąsiedniej galanterii. Jeżeli potrafisz wykonywać koronkę i jesteś w tym naprawdę dobry to możesz swoje prace sprzedawać chociażby do firm, które robią koronkową bieliznę. Na rynku jest także popyt na wykonywane ręcznie kartki z życzeniami, najlepiej w postaci 3D. Jeżeli masz zmysł artystyczny i pomysł na wymyślne kartki to możesz zająć się czymś takim. Swoje prace możesz promować na facebooku lub Instagramie, nie zapomnij też o poczcie pantoflowej. Z racji tego, że pracę wykonujesz w wolnym czasie po pracy to jest to świetny sposób, aby dorobić sobie do pensji.

Korepetycje
Jeżeli masz bardzo obszerną wiedzę z jakiejś dziedziny i bardzo dobrze idzie Ci przekazywanie tej wiedzy to może okazać się, że dawanie korepetycji to jest idealny pomysł dla Ciebie, aby dorobić sobie do pracy. Większość korepetycji odbywa się popołudniami, kiedy dzieci skończą szkołę, więc godziny możesz zawsze ustalić tak, aby zgrywały się z Twoją pracą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here