Czy wiesz jak podkreślić swoje spojrzenie? Oto najpopularniejsze metody przedłużania rzęs!

Pięknie podkreślone oko to podstawa kobiecości. Głębia spojrzenia i piękne, długie oraz podkręcone rzęsy działają na facetów jak magnes. Sprawdź, jak podkreślić swoje spojrzenie wybierając jedną z najpopularniejszych metod przedłużania rzęs i zachwyć swojego partnera!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs?

Wiele kobiet dzisiaj decyduje się na sztuczne rzęsy, które podkreślają spojrzenie, uwydatniają piękno oka i pozwalają zwiększyć poczucie kobiecości i seksapilu. Podobnie jak przy innych zabiegach, tak i tutaj największą pobudką jest nieskazitelny wygląd. Należy jednak pamiętać, że zabieg ten musi zostać przeprowadzony w bezpiecznych warunkach i przez doświadczoną stylistkę. Tylko wtedy efekt będzie oszałamiający, a klientka w pełni zadowolona.

Piękny makijaż, idealne rzęsy i nietuzinkowy manicure!

Kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd. Każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby wyglądać idealnie, a godziny spędzone w salonach kosmetycznych nie są dla nich stratą czasu, wręcz przeciwnie! To inwestycja w ich piękno, która przekłada się również na doskonałe samopoczucie.

Która z nas choć raz nie wykonała profesjonalnego makijażu w salonie czy stylizacji paznokci? Nie ma dzisiaj kobiet, które nie wiedzą gdzie udać się, aby otrzymać perfekcyjną usługę manicure czy pedicure. Warto tutaj podkreślić, że zabieg na stopach zdecydowanie lepiej wykonać u doświadczonego podologa. O tym, jak go znaleźć przeczytasz w innym naszym poradniku pt. „Szukasz sprawdzonego podologa? Sprawdź, zanim zadzwonisz do przyjaciółki!”. To spis najistotniejszych informacji, które są bezcenne w poszukiwaniu dobrego i sprawdzonego podologa oraz innych specjalistów. Warto więc rzucić okiem.

Również stylizacja rzęs musi zostać wykonana przez osobę do tego uprawnioną, która przebyła niezbędne szkolenia i liczne kursy. To zabieg wymagający precyzji i doświadczenia!

Jaką metodę przedłużania rzęs wybrać?

Decydując się wykonać rzęsy w Poznaniu, warto prześledzić oferty salonów. Nie wszystkie mają w swojej ofercie każdą z metod. Jeśli więc zależy Ci na konkretnej metodzie, musisz najpierw sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie salon taką oferuje.

Rozróżnia się trzy podstawowe metody przedłużania rzęs:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2D (2:1),
  • metoda 3D (3:1).

Poza tymi podstawowymi profesjonalne salony oferują również inne metody np. metodę mieszaną, która jest połączeniem powyższych, dobieranych zależnie od potrzeb i stanu rzęs, a także szybkie metody, pozwalające przyczepić rzęsy nawet w 30 minut.

Decyzję, jaka metoda będzie dla Ciebie idealna, musisz pozostawić stylistce. To ona po sprawdzeniu stanu zdrowia i jakości Twoich rzęs określi, która z metod będzie dla nich najlepsza. Weźmie również pod uwagę Twoje oczekiwania i potrzeby.

Wybór metody należy opierać na konsultacji ze stylistką, która oprze się na swoim doświadczeniu i wiedzy, doradzając najlepszą z możliwości.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here